Pracuję jako pedagog szkolny od 24 lat. Mam za sobą doświadczenie w pracy z młodzieżą gimnazjalną, a obecnie pracuję w szkole średniej. Współpracuję również z Fundacją Bilsko Domu w Żarach – filią w Nowogrodźcu, gdzie prowadzę konsultacje jako pedagog- terapeuta. Pomagam młodym ludziom potrzebującym wsparcia, rozmowy, zrozumienia. Wspieram ich w pracy nad sobą, wspomagam w wielu dziedzinach i aspektach ich życia – co ułatwia im wkroczenie w dorosłość. W działaniach tych koncentruje się na opanowaniu najważniejszych umiejętności psychologicznych, takich jak: rozumienie siebie i innych ludzi, radzenie sobie w trudnych sytuacjach, budowaniu satysfakcjonujących relacji, pokonywaniu trudności, podejmowani ważnych decyzji życiowych. Od
dwóch lat w swojej pracy wykorzystuję również wiedzę i umiejętności jakie zdobyłam na szkoleniach w CTSR (kurs podstawowy, zaawansowany, Studium Pracy z Nastolatkiem). Jestem również doradcą zawodowym, coachem, trenerem TUS, interwentem kryzysowym, praktykiem treningu zastępowania agresji. Skończyłam Studium Terapii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu oraz Mediacje Rodzinne przy Stowarzyszeniu Mediatorów Rodzinnych w Warszawie. Moja chęć przystąpienia do Stowarzyszenia podyktowana jest determinacją do stałego wzbogacania moich umiejętności i kompetencji oraz dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem.
E-mail: kandres@interia.pl
Telefon: 607307406
Miasto: Bolesławiec
