Dzień dobry,
wrzucam link do swojego cv. https://www.canva.com/design/DAGYt_LDqwY/gWMmrDMeE—1mlB2ge6CA/view?utm_content=DAGYt_LDqwY&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=uniquelinks&utlId=h0334bb74e9
W 2016 roku otworzyłam, z potrzeby podejścia do dzieci (podmiotowego) i tworzenia środowiska w takich wartościach, alternatywnie działające placówki edukacyjne (przedszkole, szkoła podstawowa, potem liceum ogólnokształcące). Od tego czasu kształcę się w tym obszarze. W szczególności są mi bliskie idee rodzicielstwa bliskości. Uczestniczyłam w kilkudziecięiu już pewnie procesach rozwojowych RB dla rodziców a przede wszytkim profesjonalistów. Stąd też dowiedziałam się o TSRze, który wzbudził mój zachwyt i zainteresowanie. Skończyłam kurs podstawowy. W bieżącym roku planuję kontynuować zaawansowany. Chciałabym praktykowac prace pedagoga z uwzględnieniem ściezki TSRowej. Refleksyjnie „używać” w praktyce szkolnej. Pedagogiem jest „z odzysku”, bo kształcenie w tym kierunku podjęłam dopiero po kilku latach istnienia szkoły. Wczesniejsze lata mojej pracy to produkcja filmowa. Załączone cv zawiera informacje o odbytych szkoleniach, ścieżce zawodowej.
