Dzień dobry,
w 2016 roku ukończyłam 4-letnie Studium Psychoterapii na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu (nurt integratywny). Od tego czasu regularnie pracuję z klientami pod stałą superwizją: najpierw psychodynamiczną u p.Katarzyny Ćwirko-Kusztan, aktualnie pod superwizją u p.Moniki Lakowskiej (TSR). Ukończyłam 100 godzin stażu klinicznego w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu.
24.02.2025 rozpoczynam kurs zaawansowany TSR i nie mogę się doczekać.
Serdecznie pozdrawiam
