Jestem psycholożką pracującą z osobami doświadczającymi kryzysu, obecnie pracuję w Fundacji Centrum Praw Kobiet w Krakowie z ofiarami szeroko pojętej przemocy, wcześniej byłam wolontariuszką Krakowskiego Monaru. Obecnie jestem po szkoleniu podstawowym z TSR w Laboratorium Edukacji i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach Ewy i Michała Majchrowskiego, planuje rozpoczęcie szkolenia zaawansowanego.
Narzędzie jakie było dane mi poznać na szkoleniu podstawowym z sukcesami wykorzystuje w swojej pracy, zarówno w przypadku pojedyńczych, interwencyjnych sytuacji jak i w dłuższym kontakcie z klientkami fundacji.
