Dzień dobry.
Przygodę z podejściem skoncentrowanym na rozwiązaniach zaczęłam w ubiegłym roku. Wtedy też ukończyłam kurs podstawowy.
W świat ten wprowadzali mnie – Magdalena Szutarska i Tomasz Świtek. Aktualnie uczestniczę w dalszym procesie rozwoju, w kursie zaawansowanym.
Pracuję w ośrodku pomocy społecznej jako pracownik socjalny i podejście TSR wplatam w moją pracę z drugim człowiekiem. To coś bardzo przyjemnego móc uczestniczyć w drodze wychodzenia osoby z trudności za pomocą jego własnych rozwiązań.
Pozdrawiam serdecznie
