Dzień dobry,
jestem absolwentką psychologii na SWPS, ukończyłam kursy TSR I i II. Dodatkowo inne kursy TSR takie jak: Interwencja kryzysowa, Depresja jako sygnał, Rodzina w obliczu rozwodu, TSR w obliczu lęku, TSR w diadzie. Ukończyłam również Studium Pomocy psychologicznej dla Par w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP. Odbyłam też sporo pracy rozwojowej, którą chtnie się podzielę w procesie certyfikacji. Udzielam konsultacji psychologicznych dla dorosłych (indywidualne i dla par). Pracuję w gabinecie prywatnym w prywatnym gabinecie w Warszawie- Dobra Perspektywa od 2019r. Prywatnie jestem Żoną, Mamą dwóch córek i kocham taniec 🙂
