Dzień dobry!
Jestem z wykształcenia psychologiem. Na co dzień pracuję w gabinecie, z dziećmi i młodzieżą z różnymi trudnościami i zaburzeniami. Wkrótce rozpoczynam II stopień kursu TSR, tym samym, planując poszerzyć zakres usług o pracę z osobami dorosłymi.
