Ukończyłam studia prawnicze; wiele lat moja praca była związana z biznesem; w 2020 ukończyłam studia podyplomowe Mediacja i interwencja kryzysowa z zamiarem podjecia pracy jako mediator, ale zauważyłam, że osoby które do mnie trafiają często bardziej potrzebują pomocy psychologicznej, terapii par niz mediacji; w celu rozwiniecia swoich umiejętnosci zawodowych rozpoczełam szkolenia z zakresu TSR, oraz podjełam studia psychologiczne; w tej chwili czekam na termin obrony pracy magistersiej.
W tej chwili pracuję z parami, ale również z pojedynczymi osobami. Chciałabym rozpocząć proces certyfikacji na poziomie terapeuty; przystapienie do Stowarzyszenia jest jednym z kroków do rozpoczęcia tego procesu, ponaddto mam poczucie, że bycie członkinia Stowarzyszenia uwiarygadnia mnie wobec Klientów.
