Z wykształcenia – Psycholog oraz Pedagog resocjalizacyjny (dwa dyplomy: Uniwersytet Gdańśki oraz SWPS). Od momentu ukończenia pierwszej części TSR I – kurs podstawowy w swojej pracy wspieram się tą metodą. Pracuję zarówno z pacjentami indywidualnie, ale także z parami i małżeństwami. Gabinetowo pracuję około 1,5 roku. Przez wiele lat zanim poszłam w kierunku pracy gabinetowej pracowałam jako HR Bussines parner, PR Manager, właścicelka firmy rekrutacyjnej – koncentrując się głównie na obszarze rozwoju, doradztwa i kompetencji. Prywatnie jestem żoną i mamą.
