Z wyróżnieniem ukończyłam psychologię o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW we Wrocławiu oraz kurs PJM (Polski Język Migowy) na poziomie średniozaawansowanym. Ukończyłam poziom podtswowy TSR (brałam udział w szkoleniu w maju-lipcu). Chciałabym kontynuować kształcenie i czekam na otwarcie zapisów na rok 2025.
Obecnie pracuję w gabinecie prywatnym jako psycholog oraz jako nauczyciel psycholog w szkole. W każdym z tych obszarów wykorzystuję informacje dotyczące TSR, które do tej pory zdobyłam podczas szkolenia podstawowego. Jako członkinia Stowarzyszenia chciałabym rozwijać i rozpowszechniać idee TSR, realizować działalność psychologiczną zgodnie z zasadami i założeniami TSR, wspierać aktywność Stowarzyszenia, podnosić swoje kwalifikacje. W swojej praktyce będę przestrzegać zasad Kodeksu Etyki Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, a także zasad zawartych w statucie i podjętych uchwałach. Będąc członkinią Stowarzyszenia zobowiązuję się do opłacania składek, a także brania udziału w działaności Stowarzyszenia i realizacji jego celów.
