Szanowni Państwo.
Zgłaszam swoją kandydaturę na członkinię Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
Z wykształcenia jestem psychologiem. Ukończyłam studia w Lublinie w 2006r. Od 2007 roku praktykuję pracę jako psycholog w sektorze pomocy społecznej oraz własnej praktyce. Ukończyłam I i II stopień szkoleń Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTSR w Gdańsku.
Ukończyłam także szkolenie z Metody Kids Skill’s w Gdańsku.
Pragnę przystąpić do grona członków stowarzyszenia i pogłębiać oraz praktykować moją widzę.
Z wyrazami szacunku
Ewa Żal
