Z wykształcenia pedago specjalny oraz prawnik administracyjny. Ukończyłem sześć kierunków studiów podyplomowych, w tym psychotraumatologie oraz pomoc pyschologiczną i interwencję w kryzysie. Aktualnie student V roku psychologii na specjalności psychologia kliniczna i osobowości. Pracuję z ludźmi wykluczonymi społecznie, szczególnie z bezdomnymi. W sezonie prowadzę ogrzewalnie dla bezdomnych mężczyzn.
Cały czas pogłębiam swoje doświadczenie biorąc udział w kursach ceryfikacyjnych , poznając rózne nurty psychoterapeytuczne. Ostatecznie wybrałem TSR i kończąc pierwszy stopień jestem przekonany, że ten nurt jest dla mnie i będę do pogłębiał poprzez drugi stopień, a nastepnie wchodząc na drogę ceryfikacji. Jest to najlepsza metoda dla ludzi niedostosowanych, którzy są oporni na terapię.
