Mam sycholgiczne wykształcenie (KUL, 2011 rok). obecnie pracuje w NZOS dla osób z autyzmem w Białymstoku, prowadząc diagnostykę i terapię psychologiczną z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.
TSR jest bardzo przydatny przy krótkich konsultacjach z rodzicami. Chcę dalej pogłębiać się w TSR, planuje pójść na zaawansowany TSR.
W tej chwili chę przystąpić do towarzystwa, by mieć dostęp do różnych benefitów w postaci wsparcia od bardziej doświadczonych osób, oraz udziału w wydarzeniach edukacyjnych. co ponadto mogę zaproponować – poznam po przyłączeniu i bardziej rozeznaniu towarzystwa
