Jestem nauczycielem języka niemieckiego. Wiele lat pracowałam z różnymi grupami wiekowym. Zarówno z licealistami jak i z osobami dorosłymi .Obecnie zajmuje się wyłącznie nauczaniem indywidualnym.
Psychologią i psychoterapią interesuję się od dawna. Czytam książki, poradniki i artykuły o tej tematyce. Kilka lat temu wzięłam udział w szkoleniu „Insights Discovery”. Ponad rok temu ukończyłam kurs podstawowy TSR. W najbliższym czasie zaczynam kolejny etap TSR. Po jego ukonczeniu planuję podjąć pracę terapeuty, równocześnie nadal się szkolić i rozwijać. Moim marzeniem jest organizowanie (głównie dla młodzieży) warsztatów o tematyce „komunikacja”, „rozwój osobisty”, ” poczucie własnej wartości” itp.
Bardzo chciałabym zostać członkiem PSTTSR, aby być na bieżąco w temacie nowości i szkoleń.
Jestem zawsze chętna do współpracy, do wymiany informacji i do dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Beata Kłosowicz
