Jestem magistrem psychologii, pracuje w obszarze biznesu oraz pomocowo w ramach wolontariatu, planuje stopniowa pelne przejscie do pracy w obszarze klinicznym. Na TSR trafilam okolo rok temu na szkoleniach Szkoly Psychoterapii Dialog a niedawno skonczylam pierwszy stropien szkolenia i juz jestem zapisana na kolejny. Nurt TSR okazal sie byc mi nawet blizszy niz poczatkowo myslalam i chce isc dalej sciezka certyfikacji.
PS. Na codzien mieszkam w Irlandii i do podanego nr telefonu nalezy dodac kierunkowy +353 na ktory w formualarzu nie bylo miejsca.
