Porożyńska Anna

E-mail: anglo-tech@wp.pl

Telefon: 609155830

Miasto: Bydgoszcz

O mnie

Byłam już Członikem PSt-TRS lecz nie kontynuowałam opłacania składek:) Chciałabym wrócić do członkostwa i otworzyć sie na nowe możliwości:) 

Już otrzymałam rekomendację lata temu od Jacka Szczepkowskiego oraz Artura Lewińskiego

Nazywam się Anna Porożyńska i jestem certyfikowanym specjalistą

psychoterapii uzależnień i współuzależnień wykształconym

kierunkowo według obowiązujących standardów na uczelniach

akredytowanych przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów

Alkoholowych (PARPA). Ukończyłam naukę w Polsko-Niemieckim

Instytucie Terapii Uzależnień Błękitny Krzyż w Polsce.

 

Psychoterapia to moja pasja którą staram się rozwijać. Biorę

udział w szkoleniach które pozwalają mi na bieżąco obserwować

zmiany w psychoterapii oraz poszerzają mój warsztat pracy z

klientem. Doświadczenie zdobyłam w kontakcie z klientami

Stowarzyszenia „Alwernia” która działa na rzecz niesienia pomocy

osobom uzależnionym, współuzależnionym i ofiarom przemocy. Co

więcej, staż na Oddziale Leczenia Uzależnień Szpitala

Uniwersyteckiego w Bydgoszczy ubogacił moje doświadczenie. Ważną

wartością w mojej pracy jest odbycie terapii własnych w nurcie

poznawczo-behawioralnym oraz psychodynamicznym co pozwala na jeszcze

lepsze rozumienie pacjenta i jego problemów.

 

W swojej pracy opieram się głównie na podejściu

poznawczo-behawioralnym które w leczeniu uzależnień uznane jest za

najbardziej skuteczne. Uważam iż terapeuta powinien cechować się

elastycznością dlatego też również korzystam z metod

zaczerpniętych z innych podejść (m.in. terapii

humanistyczno-egzystencjonalnej czy terapii psychodynamicznej).

Pozwala to na dobór procedur terapeutycznych w zależności od

indywidualnych potrzeb klienta.

 

Ze względu na to iż cały czas poszukuję nowych form rozwoju

odbyłam szkolenie z zakresu TSR.

 

Bardzo zaintrygowało mnie to zagadnienie i sposob pracy zgodnie z jej

zasadami. W przyszlosci chciałabym poszerzać swój warsztat o nurt

TSR, brać udział w szkoleniach, konferencjach itd. aby móc dzielić

się swoim doświadczeniem jak i czerpać z doświadczenia innych.

 

Pozdrawiam

 

Ania

 

Przewijanie do góry