Jestem psychologiem, pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w Zespole Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 1 w Warszawie.
Obecnie ukończyłam akredytowane szkolenie I-go (70 godzin) stopnia w zakresie Podejścia i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Uczestniczyłam w szkoleniu organizowanym przez WCIES w Warszawie, prowadzonym przez terapeutki IntegriTSR.
Zależy mi na pogłębianiu wiedzy w zakresie PSR/TSR kontynuując proces certyfikacji.
Pragnę wykorzystać oraz przekierować dotychczasowe doświadczenie jakie zdobyłam przez ostatnie lata na nowy obszar działalności zawodowej, a dalszy rozwój i pracę chciałabym kontynuować w tym podejściu jako terapeuta.
Zwracam się z uprzejmą prośbą o możliwość dołączenia do Stowarzyszenia Terapeutów PSTTSR.
