Dzień dobry
Nazywam się Anita Ryszewska-Krakowiak. Jestem psychologiem i ukończyłam pierwszy stopień TSR w CTSR, natomiast drugi w Integri. Jako ścieżkę zawodową obrałam prowadzenie terapii indywidualnych, ale z ciekawością spoglądam w stronę terapii grupowych. Obecnie pracuję w placówce szkolnej dla dzieci z autyzmem oraz prowadzę spotkania w prywanym gabinecie. Szczególnym zainteresowaniem objęłam osoby zmagające się z zaburzeniami depresyjnymi oraz lękowymi. Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach jest w moim pojmowaniu patrzeniem na życie przez pryzmat potrzeb oraz zasobów, które mają potencjał zaspokoić te pierwsze. W mojej pracy podstawową wartością jest podmiotowość drugie człowieka, a także życzliwe towarzyszenie w drodze do bliżej chcicanego.
Upzrejmie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji.
Pozdrawiam
Anita Ryszewska-Krakowiak
