Dzień dobry nazywam się Małgorzata Iwanicka pracuje jako coachka,terapeutka i trenerka .
Ukończyłam szkolenie TSR podstawowe i zaawansowane od trzech lat jestem w superwizji.
Obecnie cały czas robię szkolenia dodatkowe i się superwizuje i chce zacząć proces certyfikacji . Biorę udział w konferencjach a w lecie planuje trening interpersonalny w nurcie TSR. Cały czas jestem w terapii własnej. Zależy mi na uczestnictwie w Stowarzyszeniu, ponieważ z TSR wiąże dalsze plany zawodowe. Myślę że jako zawodowy Fundraiser mogę siè przydać stowarzyszeniu. Dodatkowo mam doświadczenie w zakładaniu i prowadzeniu fundacji zajmujących się edukacja i rozwojem.
z poważaniem
Małgorzata Iwanicka
