Dzień dobry
Proszę o przyjęcie mnie w poczet członków PSTTSR.
Pracuję jako psycholog w PCPR i w Centrum Pomocy Dzieciom po Przemocy w Olsztynie. mojej pracy od kilku lat stosuję narzędzia TSR i bardzo je cenię. Zamierzam ubiegać się o certyfkat w nurcie TSR. Do tej pory ukończyłam1 i 2 stopień TSR, Program dla dzieci Dam Radę. Uczetsniczyłam w warsztatach letnich w zeszłym roku. Aktualnie jestem pod superwizją u Artura Lewińskiego. Będąc członkiem zamierzam aktywnie uczetsniczyć w stowarzyszeniu dzieląc się także swoim doświadczeniem. Wybieram się na najbliższą konferencję do Torunia.
Pozdrawiam serdecznie.
Ps. zdjęcie nie udało mi się wgrać, uzupełnię w miarę mozliwości.
Krystyna Jaowrowska
