Absolwent Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obrona w 1998r.
Pracuję jako psycholog w szkołach podstawowych i w przedszkolach. Prowadzę terapię w Ośrodku Rehabilitacyjnym w Kościanie. Tworze wraz z Gminą Krzywiń „Centrum Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży w Bieżyniu”. Prowadzę szkolenia i warsztaty psychologiczne. Pracuję we własnym gabinecie.
Zainteresowania: turystyka rowerowa, książki
Żonaty, córka
