Witam serdecznie.
Jestem psychologiem w dniu 10.03.2024 ukończyłam szkolenie w Integri TSR I-go stopnia Studium Terapii i Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach (70 godzin szkoleniowych, 52,2 godzin zegarowych). Obecnie jestem w trakcie kursu II stopnia zaawansowanego również w Integri TSR. Bardzo mi odpowiada filogofia TSR , wiążę z nią moją dalszą przyszłość i mam nadzieję na certyfikację w tym kierunku. Bardzo mi zależy na członkostwie PSTTSR.
Pozdrawiam
Magdalena Żukowska
