Jestem z wykształcenia pedagogiem, terapeutą pedagogicznym, pedagogiem specjalnym, pracuję na co dzień w szkole podstawowej, jednak przedtem pracowałam równiez w poradni psychologiczno – pedagogicznej. Ukończyłam Studium Psychoterapii dla Dzieci i Młodzieży oraz liczne szkolenia do pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami. Spełniam się , gdy podnoszę swoje kwalifikacje, podchodzę z ciekawością do nowych wyzwań. Takim było też ukończenie kursów podstawowego i zaawansowanego TSR. Chciałabym nadal zdobywać kwalifikacje w obszarze TSR, doskonalić się poprzez udział w superwizjach, które pomogą mi nabyć pożądane umiejętności pracy z klientam, wówczas moja pomoc innym ludziom będzie pełniejsza.
