Dzień dobry.
Jestem terapeutą TSR, między innymi. Zawodowo spełniam się jako terapeta TSR. Bardzo lubię swoją pracę i kontakt z ludzmi. Jestem w trakcie certyfikacji, na drugim roku Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii, którą prowadzi Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi ( tam też ukończyłam szkolenie podstawowe A i zaawansowane B). Motywacją moją jest branie czynnego udziału w działalności Stowarzyszenia, współrealizacji jego celów i zadań i poprzez to pogłębianie swojej wiedzy w szeroko rozumianej transformacji z członkami Stowarzyszenia. Chcę też dzielić się swoją wiedzą, którą zgłębiłam na przestrzeni 35 lat pacy zawodowej w różnych środowiskach. W ubiegłym roku miałam przyjeność uczetniczyć po raz pierwszy w konferencji EBTA w Ssnowcu, po raz pierwszy miałam okazję poznać członków PSTTSR i muszę przyznać, że profesjonalizm, otwartość i życzliwość jej członków mocno zainspirowały mnie do ubiegania się o przyjęcie do grona członków Stowarzyszenia.
