Jestem absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, a obecnie studentką 4 semestru Dietetyki i Promocji Zdrowia. Moje zawodowe aspiracje skupiają się na wspieraniu osób poszukujących wsparcia w zmianie nawyków żywieniowych, borykających się z zaburzeniami odżywiania oraz innymi chorobami dietozależnymi. Poza pracą zawodową, jestem również mamą trójki wspaniałych dzieci, które codziennie uczą mnie pokory, cierpliwości i uważności na swoje emocje, potrzeby oraz na świat ludzi, których spotykam na mojej drodze.
