Jestem psychologiem, pracuje w Fundacji „Alpha” w Lublinie oraz w Centrum Terapii Przystań w Warszawie.Skończyłąm psychologię w Szkole Gownej Menedżerskiej w Warszawie.Skończyłam również studia podyplomowe -psychotraumatologia (podstawowe) Swps Warszawa oraz studia podyplomowe-interwencja kryzysowa Swps Warszawa. Obecnie uczę się w Studium Socjoterapii i terapii dzieci i młodzieży w nurcie psychodynamicznym w Warszawie. W planach aplikacja do szkoły psychoterapii oraz kontyuacja nauki Pomorskim Centum Psychotraumatologii.
E-mail: kamilakurlak@gmail.com
Telefon: 534543098
Miasto: Lublin
