Witam serdecznie. Mam na imię Paulina i jestem dyplomowaną psycholożką, diagnostką pracującą z dziećmi oraz dorosłymi.
Pracuje w podejściu TSR i właśnie w tym nurcie odbywam proces certyfikacji na terapeutę. Należę również do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Skoncentrowanych na Rozwiązaniach. Pragnę by konsultacje psychologiczne w moim gabinecie odbywały się w bezpiecznej i komfortowej atmosferze, zatem jeśli masz obawy przed umówieniem wizyty chcę to podkreślić.
