Ukończyłam psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz filozofię na Uniwersytecie Łódzkim. Uczestniczyłam w czteroletnim szkoleniu dyplomowanym dla psychoterapeutów w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie współpracującym z Oxford Cognitive Therapy Centre (2010-2014). Odbyłam liczne szkolenia i uczestniczyłam w konferencjach naukowych z zakresu psychologii, rozwoju osobistego oraz zdrowia publicznego. W latach 2004-2008 pracowałam w Telefonicznej Poradni Pomocy Palącym działającej przy Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, następnie jako pracownik Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – PZH uczestniczyłam w licznych projektach badawczych. W latach 2009-2015 byłam psychoterapeutą w Stowarzyszeniu Lambda Warszawa. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Moja praca psychoterapeutyczna objęta jest regularnymi superwizjami pod kierunkiem Anny Bui-Ngoc (Certyfikat Superwizora-Dydaktyka Nr 26). Od 2023 roku uczestniczę w superwizjach grupowych prowadzonych przez Tomasza Świtka. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym psychologa.
Psychoterapeuta, Terapeuta
E-mail: ad@wp.eu
Telefon: +48737840951
Miasto: Warszawa
