Jestem psychologiem i pedagogiem specjalnym (ze specjalnością resocjalizacja i wspomaganie rodziny). Od 2010 r. pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Początkowo działałam w obszarze wsparcia kryzysowego i poradnictwa, a od 2014 r. oferuję pomoc psychologiczną m. in. osobom doświadczającymi różnego rodzaju kryzysów, niepokoju, trudności w relacjach interpersonalnych, które chcą wprowadzać w swoim życiu zmiany.
Inspiruje mnie także język empatii i filozofia Porozumienia bez Przemocy.
Prowadzę prywatny gabinet psychologiczny, ponadto świadczę pomoc psychologiczną dla osób uwikłanych w przemoc w rodzinie oraz prowadzę konsultacje rodzicielskie w Stowarzyszeniu „Niebieska Linia”. Jestem także trenerką w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
