Pracuję jako psycholog, doradca zawodowy, trener. Ukończyłem studia psychologiczne w 2002 roku na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Od tego czasu systematycznie kształcę się w ramach studiów podyplomowych oraz szkoleń specjalistycznych. Aktualnie jestem w procesie certyfikacyjnym jako terapeuta TSR.
Od 2003 roku prowadzę warsztaty grupowe oraz sesje indywidualne. Współpracuję z Ośrodkami Pomocy Społecznej, firmami komercyjnymi, instytucjami publicznymi oraz poradnią psychologiczną. Pracuję z osobami dorosłymi.
