Nazywam sie Radosław Kacprzak, Jestem nauczycielem akademickim z tytułem doktora w zakresie teologii pastoralnej . Ukończyłem także studia podyplomowe z retoryki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jestem absolwentem Studium Pomocy Psychologicznej przy Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich, jak również TSR I TSR II a także szkolenia ” Podejście systemowe w TSR”.Podlegam osobistej i grupowej superwizji. Prowadzę Gabinet Rozwoju Osobistego i Terapii. Jestem zainteresowany szkoleniami z zakresu TSR a także procesem certyfikacji w tym nurcie jako terapeuta. Byc może w kolejnym etapacgh zycia podejmę swoje szkolenia w jedenj ze szkół psychoterapii. Chce być dalej członkiem PSTTSR. Swoje członkowsko zgłaszałem już w zeszłym roku potwioedzając to stosownymi rekomendacjami. W ubiegłym roku dokonałem wpłaty członkowskiej na wskazane konto. Jestem zainteresowany rozwojem osobistym w nurcie TSR i pomaganiu ludziom w ramach krótkoterminowej terapii.
