Z wykształcenia jestem psychologiem. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu psychologii sądowej i pedagogiki resocjalizacyjnej. Na codzień, od 25 lat, pracuję w placówce resocjalizacyjnej – Schronisko dla Nieletnich w Dominowie. Ponadto, w ramach swojego gabinetu pracuję z osobami dorosłymi oraz nastolatkami.
TSR to filozofia, która mocno wpłynęła na moje życie, zarowno zawdowe, jak i prywatne. I stopień szkolenia ukończyłam w 2014 r., II stopień w 2015 r. w CTSR. Brałam udział w licznych szkoleniach oraz staram się regularnie korzystać z superwizji. Bardzo potrzebuję kontaktu z osobami pracującymi w tym nurcie, zafascynowanymi TSR, w celu wymiany doświadczeń, wzajemnego wspierania się i nauki. Chcę nadal móc aktywnie się rozwijać, podejmować nowe wyzwania.
