Konferencje

Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach od lat popularyzuje Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach poprzez organizowanie corocznych Ogólnopolskich Konferencji Naukowych dotyczących TSR/PSR. Do tej pory odbyło się czternacie Konferencji. Opisy kilku ostatnich mogą Państwo znaleźć w zakładkach poniżej.

 

Kolejna, XV Ogólnpolska Konferencja PSR 18-19 czerwca 2021 r.

Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR), zaprasza na kolejną, XV Ogólnopolską Konferencję Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach, która odbędzie się 18-19 czerwca 2021 r. w formie on-line! Już dziś zachęcamy do rezerwowania miejsca w kalendarzach na to wydarzenie!

Z wielką radością i zadowoleniem informujemy, że będzie to pierwsza wspólna Konferencja organizowana we współpracy z Sekcją Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach Polskiego Towarzystwa Psychologicznego! Bardzo się z tego powodu cieszymy!

Konferencja będzie poprzedzona warsztatem przedkonferencyjnym, w dniu 17 czerwca 2021 r. W tym roku tematem przewodnim będzie różnorodność i wielość kontekstów stosowania PSR.

Więcej informacji już wkrótce!