BAZA CZŁONKÓW PSTTSR

  • Bagiński Michał Jan

    email: mjbaginski@gmail.com

    tel: 533 761 026

    strona www: www.mjbaginski.pl

    adres: Olsztyn

  • Balejko Joanna

    email: joanna.balejko@onet.pl

    adres: Siemiatycze

     

  • Barabas Magdalena

    email: mendzelewska@wp.pl

    adres: Lublin

  • Bartczak-Kotulska Joanna

    email: biuro@dobrypsycholog.biz

    tel: 500 344 005 (rejestracja)

    strona www: www.dobrypsycholog.biz

    adres: Oleśnica (www.dobrypsycholog.biz), Wrocław (www.cppb.pl)

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: terapeuta

  • Bartecka Estera

    email: estera.bartecka@gmail.com

    tel: 721 289 345

    adres: Lublin

  • Bański Marcin

    email: marcin.banski@humanlab.com.pl

    tel: 694 135 513

    strona www: www.marcinbanski.pl

    adres: Katowice

  • Betcher Tomasz

    email: tbetcher@gmail.com

    tel: 660 955 956

    strona www: www.progdynia.eu

    adres: Gdynia, Gdańsk PRO Pracownia Rozwoju Osobistego, ul. Zygmunta Augusta 11, Gdynia

  • Bojkowski Łukasz

    email: lukasz.bojkowski@wp.pl

    tel: 691 637 699

    adres: LPFA, Poznań

  • Buchman Magdalena

    email: magdalena.buchman@o2.pl

    tel: 722 147 437

    strona www: https://www.facebook.com/psychologwlodawa/

    adres: Włodawa Pracownia Psychologiczna, Sadowa 2, 22-200 Włodawa

  • Burska Dorota

    email: doraburska@op.pl

    tel: 604 115 954

    adres: Nidzica PCPR Nidzica, Szkoła Podstawowa w Rogożu

  • Bus Anna

    email: maria.anna.bus@gmail.com

    tel: 500 608 183

    strona www: www.annabus.pl

    adres: Warszawa

  • Buziewicz Eugeniusz

    email: gienus1@buziaczek.pl

    tel: 604 080 278

    adres: SOW Wałbrzych, PCPR Świdnica, OPS Mieroszów

  • Bylica Jolanta

    email: jola.bylica@strefa-rodzica.pl

    tel: 509 621 240

    strona www: www.facebook.com/JolantaBylicaPsycholog/

    adres: Pracownia Psychologiczna Strefa Rodzica, Warszawa, ul. Idzikowskiego 2F lok. 13

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: terapeuta

  • Chrzanowska Joanna

    email: joan1312@wp.pl

    adres: Bierkowo, GOPS Słupsk

     

  • Chudecka Anna

    email: anna-chudecka1971@wp.pl

    tel: 668 337 229

    adres: Gabinet Wieluń; punkty konsultacyjne w Skomlinie i Mokrsku

  • Ciechanowska Agnieszka

    email: a.ciechanowska@onet.eu

    tel: 509 740 636

    adres: Słupsk

  • Ciechanowska Grażyna

    email: grazyna.ciechanowska@gmail.com

    tel: 602 733 298

    adres: Warszawa

  • Cierpka Anna

    email: anna.cierpka@psych.uw.edu.pl

    tel: 502 174 094

    adres: Warszawa

  • Cieśla Marcin

    email: cieslamarcin@interia.pl

    tel: 604 157 126

    adres: Rawicz, Żmigród

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: terapeuta

  • Czapska Paulina

    email: hallo@futuresimple.pl

    strona www: www.futuresimple.pl

    adres: Warszawa

     

  • Czerniło Małgorzata

    email: gosiaczer5@gmail.com

    tel: 516 949 951

    adres: Słupsk, GOPS w Słupsku

  • Dupla-Poprawska Katarzyna

    email: k.dupla.poprawska@gmail.com

    tel: 510 760 960

    adres: Bat-Med, Radom

  • Duszyńska Irena

    email: irenadusz@gmail.com

    tel: 721 143 456

    strona www: www.tsrpoznan.com

    adres: Centrum Uśmiechu Dziecka w Poznaniu 

  • Dyrda-Jaworska Agnieszka

    email: agnieszka.dj@wp.pl

    tel: 666 690 880

    adres: Warszawa

  • Działkowska Katarzyna

    email: kdzialkowska@gmail.com

    tel: 506 120 824

    adres: Warszawa

  • Fatek Bartosz

    email: bartosz.fatek@wp.pl

    tel: 791 654 645

    strona www: www.psychoterapia-poprostu.pl

    adres: Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju PO PROSTU ul. Chełmońskiego 17/11 60-755 Poznań

  • Fiałkowska Justyna

    email: malajusta@gmail.com

    tel: 604 607 253

    adres: Całodobowy Młodzieżowy Oddział Leczenia Uzależnień w Toruniu

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: terapeuta

  • Fiszer Agnieszka

    email: a.fiszer.psycholog@gmail.com

    tel: 602 115 180

    strona www: www.agnieszkafiszer.pl

    adres: Katowice, Bytom, sesje on-line

  • Frydrysiak Aleksandra

    email: alefry@amu.edu.pl

    tel: 690 680 537

    strona www: www.psychologia-inaczej.com

    adres: Poznań, Centrum Psychologii Inaczej

  • Geisler Olga

    email: olga@terapiatsr.slupsk.pl

    tel: 691 380 337

    strona www: www.terapiatsr.slupsk.pl

    adres: Pracownia Terapii Skoncetrowanej na Rozwiązaniach, 76-200 Słupsk, ul. Filmowa 1, pokój 10

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: terapeuta

  • Gierula Magdalena

    email: kontakt@harmonia-terapia.pl

    tel: 600 241 740

    strona www: www.harmonia-terapia.pl

    adres: Wrocław Centrum Psychoterapii "HARMONIA" Magdalena Gierula

  • Giorgi Sara

    email: muza.centrum@gmail.com

    tel: 665 899 823

    adres: Pruszcz Gdański

  • Godlewska Ewa

    email: ewa.godlewska.espira@gmail.com

    tel: 502 578 311

    adres: ESPIRA Pracownia Rozwoju Osobistego, pl. Szkolny 1, Wołów

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: terapeuta

  • Godzwon Lidia

    email: kontakt@mctu.pl

    tel: 606 948 295

    strona www: www.mctu.pl

    adres: Kraków, Centrum Szkoleniowo - Terapeutyczne

  • Gogół-Iżowska Edyta

    email: gogol.izowska@gmail.com

    tel: 608 829 424

    strona www: http://gama.rzeszow.pl/zespol/edyta-gogol-izowska/

    adres: Rzeszów Ośrodek Inicjatyw Psychologicznych GAMA

  • Golba Lidia

    email: lidia.golba@gmail.com

    tel: 517 814 424

    strona www: www.lctsr.pl

    adres: Lublin, Pracownia Blisko, ul. Matki Teresy z Kalkuty 18a, I piętro, lokal nr 3

  • Goral Wioletta

    email: wiolettagoral@gmail.com

    tel: 514 019 407

    strona www: www.centrummocy.com.pl

    adres: Olsztyn, Centrum Mocy

  • Goralewska-Skambara Beata

    email: beatka84urp@wp.pl

    adres: Grudziądz

  • Gosa Agata

    email: a_gosa@wp.pl

    tel: 667 246 990

    adres: Koźmin Wielkopolski

  • Goszczyńska-Prokopowicz Justyna

    email: kontakt@przestrzenrozwiazan.pl

    tel: 511 153 505

    strona www: www.przestrzenrozwiazan.pl

    adres: Warszawa, Przestrzeń Rozwiązań

  • Gosztyła Małgorzata

    email: gosiagosztyla@op.pl

    tel: 691 112 161

    adres: Opole Consulting Group Opole ul. Pl.Teatralny 13 /Galeria Opolanin II P/

  • Grzelak Maria

    email: mariagrzelak3@wp.pl

    tel: 501 040 391

    adres: Piaseczno

  • Górczyk Emilia

    email: psychemilka@amorki.pl

    tel: 664 765 190

    strona www: http://www.ciechanow-psycholog.pl

    adres: Gabinet Psychologiczny Emilia Górczyk, Ciechanów

  • Gębalska Małgorzata

    email: gosiag4@poczta.onet.pl

    tel: 607 943 361

    adres: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku, Turek

  • Hejmowska Agata

    email: agata.hejmowska@gmail.com

    tel: 696 637 413

    adres: Gdynia

  • Hirny Agnieszka

    email: ahirny@wp.pl

    tel: 606 788 783

    adres: Warszawa, Żyrardów

  • Hojczyk Marek

    email: m.hojczyk@wp.pl

    tel: 601 610 850

    strona www: www.marekhojczyk.pl

  • Hopa Aleksandra

    email: aleksandra@hopa.pl

    tel: 539 929 890

    strona www:www.aleksandrahopa.pl

    adres: Reda ul. Olimpijska 10/15, 84-240 Reda

  • Iczałow Magdalena

    email: magdalena.iczalow@gmail.com

    tel: 576 996 700

    strona www: www.talkandsolve.pl, www.kochamzabardzo.pl, www.psychocentrum.pl

    adres: Terapeuci Talk&Solve Warszawa ul. Armii Ludowej 7 lok. 6, Ośrodek Psychocentrum Warszawa ul. Ptasia 2 lok. 28

  • Jabłońska Marta

    tel: 502 480 038

    adres: Kalisz

  • Jacoń-Chmielecka Danuta

    email: unikatum@o2.pl
    tel: 501 051 813
    strona www: www.unikatum.pl; www.facebook.com/pracowniaunikatum/
    adres: Pracownia Unikatum, Północna 34, Pabianice k/Łodzi

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: trener

  • Janowska Małgorzata

    email: malgorzata.janowska@wp.pl

    tel: 605 591 907

    adres: ul. Wojska Polskiego 80, 86-100 Świecie

  • Jałoszyński Wojciech

    email: jaloszynski.wt@gmail.com

    tel: 785 960 431

    strona www: www.wojciechjaloszynski.pl; https://www.facebook.com/WojciechCoachingiTerapia/

    adres: Miłosław, Września, Poznań, Gniezno; OWDiR Kołaczkowo; terapia on-line jaloszynski.wt@gmail.com

  • Jurkiewicz Ewa

    email: pro-imago@wp.pl

    tel: 664 469 772

    strona www: www.pro-imago.wixsite.com/ewa-jurkiewicz

    adres: Pracownia Rozwoju Osobistego IMAGO 11-400 Kętrzyn

  • Kaczkiewicz Beata

    email: beata.kaczkiewicz@gmail.com

    tel: 605 038 545

    strona www: www.warszawaterapia.pl

    adres: Punkt Terapii i Rozwoju PoMoc, al. gen. Antoniego Chruściela "Montera" 37/39 lok. 34, 04-545 Warszawa

  • Kaczmarek Małgorzata

    email: kaczmarekmjk@gmail.com

    tel: 605 697 438

    strona www: www.sensica.eu

    adres: ul. Radiowa 18, 87-100 Toruń

     

     

     

  • Kalbarczyk Kamila

    email: kamila.kalbarczyk@op.pl

    tel: 609 407 044

    strona www: www.talkandsolve.pl

    adres: Terapeuci Talk & Solve al. Armii Ludowej 7 lok. 6 Warszawa

  • Kalinowska Elżbieta

    email: kontakt@ekalinowska.pl 

    tel: 503 012 481

    strona www: www.ekalinowska.pl

    adres: Warszawa

  • Kalinowska Elżbieta

    email: kontakt@ekalinowska.pl

    strona www: www.ekalinowska.pl

    adres: Warszawa, psycholog on-line

  • Kapuścińska Joanna

    email: joanna@blizejsiebie.net

    tel: 606 470 744

    strona www: www.blizejsiebie.net

    adres: Będzin, Bliżej Siebie Praktyka Psychologiczna

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: terapeuta

  • Kazula Monika

    email: monika-71@o2.pl

    adres: Słupsk

  • Klejbach Agnieszka

    email: agnieszkaklejbach1106@gmail.com

    tel: 507 191 608

    adres: Olsztyn

  • Klimek Anna

    email: anna25klimek@gmail.com

    tel: 87 423 35 60 w.22

    adres: Ośrodek Profilaktyki i Terapii w Piszu, ul. Kopernika 8, Pisz

  • Klimek-Markowicz Katarzyna

    email: kaklimek@wp.pl

    tel: 604 785 823

    adres: Pracownia Psychologiczna, Poznań, osiedle Wichrowe Wzgórze 11c

  • Kofel-Dudziak Monika

    email: centrumppit@gmail.com

    tel: 783 133 336

    adres: Centrum Pomocy Psychologicznej i Terapii Monika Kofel-Dudziak, ul. Słowackiego 20, 87-700 Aleksandrów Kujawski

  • Kondraciuk Adrian

    email: a.kondraciuk@dpoczta.pl

    tel: 518 355 279

    strona www: www.adriankondraciuk.pl

    adres: Warszawa

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: terapeuta

  • Korolczuk Adam

    email: adam.korolczuk@vp.pl

    adres: Białystok

  • Korzeniewska Irina

    email: irina.korzeniewska@gmail.com

    tel: 609 557 867

    strona www: www.tlumacz-korzeniewska.eu

    adres: 11-034 Stawiguda, ul. Dębowa 17

  • Kowalczyk Tomasz

    email: tokowal@op.pl

    tel: 664 931 045

    strona www: https://www.facebook.com/tomasz.kowalczyk.coach/?ref=bookmarks

    adres: Gliwice

  • Kowalewska Iwona

    email: iw.kowalewska70@gmail.com

    tel: 791 942 917

    adres: Lublin, Pracownia Blisko, ul. Matki Teresy z Kalkuty 18a, p. I, lok. nr 3

  • Kołodziej Sebastian

    email: biuro@piaty-element.pl

    tel: 509 123 147

    adres: Klucze/Olkusz

  • Krajewska Anna

    email: biuro@slowszkolenia.pl

    tel: 602 482 080

    strona www: www.slowszkolenia.pl

    adres: Kalisz

  • Krajewski Rafał

    email: rafal-krajewski@gazeta.pl

    tel: 519 402 608

    strona www: www.talkandsolve.pl

    adres: Warszawa, Gdańsk Poradnia Talk&Solve

     

  • Krasowska Patrycja

    email: kontakt@patrycjakrasowska.pl

    tel: 579 058 637

    strona www: www.patrycjakrasowska.pl

    adres: Mrągowo, Os. Mazurskie 37; online

  • Krawczyk Alicja

    email: ala246@op.pl

    tel: 601 876 459

    adres: Centrum Rozwoju i Terapii Alicja Krawczyk, Bolesławiec

  • Krawczyński Cezary Andrzej

    email: c.krawczynski@wmzdz.pl

    tel: 509 97 20 10 , 885 641 025

    adres: Olsztyn, ul. Mickiewicza 5 pok. 22

  • Krupińska Dorota

    email: dmk.jar@wp.pl

    tel: 502 116 567

    adres: Warszawa, Węgrów, Siedlce

  • Krzos Anna

    email: abkrzos@gmail.com

    tel: 608 488 850

    adres: online, Warszawa

  • Kubiak Agnieszka

    email: aga.kubiak30@gmail.com

    tel: 516 978 911

    adres: Gdańsk

  • Kulesza-Tałan Dorota

    email: dorkul67@gmail.com

    tel: 504 210 132

    adres: Niepołomice

  • Kuriata Robert

    email: robert.kuriata@ymail.com

    adres: Poradnia „Dobrej Nadziei”, ul. Batorego 5, Kraków

     

  • Kurpas Monika

    email: kurpas.psycholog@gmail.com

    tel: 506  977 142

    adres: Łaziska Górne, ul. Dworcowa 9/2

  • Kurylczyk Aneta

    email: psycholog@kurylczyk.pl

    tel: 601 684 074

    strona www: www.dobrypsycholog.com.pl

    adres: Gdańsk

  • Kuszewska Agata

    email: agata.kuszewska@interia.pl

    tel: 606 421 220

    adres: Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, Warszawa

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: konsultant

  • Kuzyk Marta

    email: marta.kuzyk@gmail.com 

    tel: 603 333 289

    adres: Ostróda, Fundacja "Progresja"

  • Kułakowska Agnieszka

    email: agnieszka@pracowniaevoluo.pl

    tel: 660 494 460 lub 666 593 617

    strona www: www.pracowniaevoluo.pl

    adres: Rybnik, ul. Gen. Okulickiego 35E

     

  • Leszniewska Inga

    email: ingalesz@wp.pl

    tel: 506 060 443

    adres: Pracownia Psychoterapii i Rozwoju SELF ul. Kozacka 7c/44 87-100 Toruń

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: terapeuta

  • Ludzińska Katarzyna

    email: katarzynaludzinska@wp.pl

    tel: 501 560 504

    strona www: www.szkolanakolach.pl

    adres: SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe Gabinet Psychologiczny GROW ul.Romera 75 Lublin

  • Maciejewska Karolina

    email: maciejewska7923@gmail.com

    tel: 798 367 623

    adres: Gabinet terapii krótkoterminowej TSR ul. Dolnych Młynów 7/3, Kraków

  • Majchrowska Ewa

    email: Ewa_majchrowska@tlen.pl

    tel: 501 322 163

    strona www: www.letsr.pl

    adres: Pracownia psychologiczna, Pabianice ul. Ks.J. Poniatowskiego 3

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: terapeuta, trener, superwizor

  • Margol Ireneusz

    email: irekmargol@wp.pl

    tel: 501 283 030

    strona www: www.terapiatorun.pl

    adres: BLIŻEJ SIEBIE - Terapia, Edukacja, Rozwój, ul. Kopernika 21, Toruń

  • Martyniuk Magdalena

    email: magda.martyniuk@tlen.pl

    tel: 513 064 068

    adres: Lublin

  • Marzel Marek

    email: mmarzel@kul.pl

    tel: 502 239 795

    strona www: http://pracownik.kul.pl/marek.marzel/o_mnie

    adres: Lublin

  • Mazurek Małgorzata

    email: mazurek@synovial.pl

    tel: 813 070 404

    strona www: www.synovial.pl

    adres: ul. Krasińskiego 2/28; 20-709 Lublin

  • Mielcarski Wiesław

    email: w.mielcarski@gmail.com

    tel: 724 351 932

    adres: Wrocław

  • Mierzejewska Ewa

    email: ewam410@wp.pl

    tel: 503 817 875

    adres: Olsztyn

  • Moch-Piątek Sylwia

    email: sylwia@terapiatsr.slupsk.pl

    tel: 668 030 175

    strona www: www.terapiatsr.slupsk.pl

    adres: Słupsk, ul. Filmowa 1, pokój 10 (piętro I)

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: terapeuta

  • Modrzyk - Dobrzyńska Beata

    email: beata.modrzyk@poczta.onet.pl

    tel: 502 045 966

    strona www: www.terapiasowa.pl

    adres: Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny "SOWA" ul. Radiowa 18, 87-100 Toruń

  • Najda Patrycja

    email: terapiaprzemiana@gmail.com

    tel: 502 374 804

    strona www: www.terapiaprzemiana.pl

    adres: Gdańsk, Gabinet Terapii i Rozwoju Osobistego "Przemiana"

  • Niemier Agata

    email: niemier.agata@gmail.com

    tel: 607 459 010

    strona www: www.agata-niemier.pl

    adres: Gabinet Psychoedukacji i Terapii, Olsztyn