Lista osób certyfikowanych

Zobacz wszystkie | Strony:
  • Danuta Jacoń-Chmielecka

    email: unikatum@o2.pl
    tel: 501 051 813
    strona www: www.unikatum.pl; www.facebook.com/pracowniaunikatum/
    adres: Pracownia Unikatum, Północna 34, Pabianice k/Łodzi

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: trener

  • Ewa Majchrowska

    email: Ewa_majchrowska@tlen.pl

    tel: 501 322 163

    strona www: www.letsr.pl

    adres: Pracownia psychologiczna, Pabianice ul. Ks.J. Poniatowskiego 3

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: terapeuta, trener, superwizor

  • Inga Leszniewska

    email: ingalesz@wp.pl

    tel: 506 060 443

    adres: Pracownia Psychoterapii i Rozwoju SELF ul. Kozacka 7c/44 87-100 Toruń

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: terapeuta

  • Izabela Krasiejko

    email: ikrasiejko@interia.pl

    tel: 661 460 917

    strona www: https://www.facebook.com/izabela.krasiejko

    adres: Akademia im. J. Długosza w Częstochowie; Polski Instytut Mediacji i Integracji Społecznej 

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: trener

  • Izabella Warchoł

    email: izawarchol@gmail.com

    tel: 501 196 782

    adres: Warszawa

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: trener

  • Jacek Szczepkowski

    email: jacek-szczepkowski@wp.pl

    tel: 691 774 417

    strona www: www.centrumrozwiazan.pl

    adres: Toruń

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: terapeuta, trener, superwizor

  • Justyna Fiałkowska

    email: malajusta@gmail.com

    tel: 604 607 253

    adres: Całodobowy Młodzieżowy Oddział Leczenia Uzależnień w Toruniu

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: terapeuta

  • Klara Sztyler-Małek

    email: klara@ksmsolutions.com.pl

    tel: 600 421 528

    strona www: www.ksmsolutions.com.pl

    adres: Warszawa, okolice Warszawy

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: trener

  • Magdalena Szutarska

    email: m.szutarska@gmail.com

    tel: 501 701 427

    strona www: www.pracownia-psychologiczna.edu.pl

    adres: Poznań, os. Wichrowe Wzgórze 11c/2

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: trener

  • Olga Geisler

    email: olga@terapiatsr.slupsk.pl

    tel: 691 380 337

    strona www: www.terapiatsr.slupsk.pl

    adres: Pracownia Terapii Skoncetrowanej na Rozwiązaniach, 76-200 Słupsk, ul. Filmowa 1, pokój 10

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: terapeuta

  • Sylwia Moch-Piątek

    email: sylwia@terapiatsr.slupsk.pl

    tel: 668 030 175

    strona www: www.terapiatsr.slupsk.pl

    adres: Słupsk, ul. Filmowa 1, pokój 10 (piętro I)

    Posiadane certyfikaty Stowarzyszenia: terapeuta

Zobacz wszystkie | Strony: